Wieczór 9 października 2017 roku – niedługo i będzie Marsz Niepodległości

Miłość, zdj. Pixabay

Witamy dzisiaj – 9 października 2017 roku w Polsce (apropos jest to dzień Dzień Znaczka Pocztowego i zaś nie wiedziałem, a jestem listonoszem). Nie wiem co fajnego się wydarzyło dzisiaj, bo spałem po ciężkim dniu pracy. Najwyżej napiszę później. Wiem jedynie, że Fakty Wieczorne powinny publikować informacje, to je publikuję jako jeden z redaktorów.

Jak obudziłem się po drzemce popołudniowej to natychmiast uruchomiłem komputer aby zobaczyć najnowsze posty na Facebooku. No i wielki przebój mi sie ukazał – nigdy go nie słyszałem, nie wiem kto to śpiewa ani nie wiem jak jest popularny ale to piosenka mówiona, więc w sumie nie śpiewa. Oto ona:

Prawda, że serce się kraja? Teledysk oczywiście wymyślił jakiś amator ale to się nie liczy – ważna jest muzyka. Płaczcie! A Wy, którzy nie lubicie pierdół miłosnych – Rzygajcie!

Przy okazji pisania tego postu, znalazłem coś co może Was zainteresować – Wiki Science Competition (WSC) – międzynarodowy konkurs fotograficzny 

Polecam zapoznać się z tą informacja i do boju fotografowie z całej Polski i świata.

Chcę dodać, że news powstaje na żywo, prztykam właśnie w losowy link w necie i jak mnie zainteresuje to zaraz napiszę. Szkoda tylko, że mi się literki mylą, bo nie jestem takim szybkim pisarzem a poza tym zaspany jestem.

Znowu na Fejsie poczytałem wstawki i okazuje się, że ten kto jest burakiem, to ma powody do dumy, bo buraki to jedne z najzdrowszych warzyw. Jedzmy buraki i bądźmy burakami! Będziemy zdrowi!

Spam – nawet do czegoś się przydaje, właśnie wszedłem na swoją pocztę i w folderze spam znalazłem ofertę kalendarzy na 2018 rok. Szukałem takiej.

To tyle, do następnego newsa. Pozdro

PS: Pamiętajcie – nie róbcie zadym podczas Marszu Niepodległości

Dodaj komentarz