Podobno Biblia Obcych istnieje – ech, ale Fake News’y rządzą tym netem

Mgławica Orzeł, zdj. Pixabay

Już takie bzdety wypisują czasem w tym necie, że trzeba to kategorycznie skrytykować. Na przykład dzisiaj po otworzeniu Facebooka, pojawił się artykuł o rzekomo odkrytej Biblii Obcych. Podobno leżała ona w Wielkim Kanionie Kolorado wśród szczątków UFO, które miało się rozbić w 1994 roku.

Wschodnie wybrzeże USA jest rajem dla amatorów UFO od lat. Ci skutecznie rozpowszechniają takie bzdetne informacje. Czasem są one aż tak wiarygodne, że niektórzy sceptycy zmieniają zdanie na temat istnienia UFO i istot pozaziemskich na naszej planecie. Zresztą każdy szanujący się naukowiec, dopuszcza taką ewentualność, bowiem to jest w jego kompetencjach – czasem istnieją inne rozwiania prawdy, nie tylko przyjęte powszechnie i głoszone przez wiele lat.

Ów Biblia Obcych podobno mówi o tym, że kosmici wierzą też w Boga, który nazywa się Letuk. Biblia ta w treści jest podobna do chrześcijańskiej. Są wzmianki przypominające 10 przykazań i inne zabronione grzechy. Biblia opisuje życie po śmierci.

W Biblii zawarte są informacje na temat budowy Wszechświata oraz szczegóły omawiające Boga Letuka, który miałby czuwać nad porządkiem wszystkiego.

Te wszystkie rewelacje badają wykwalifikowani naukowcy – doktorzy z prawdziwymi dyplomami jakie zdobyli w prestiżowych uczelniach. Czy nie szkoda im dobrego imienia? Otóż nie, bo są oni przekonani o prawdziwości swoich hipotez. Wszak UFO i wiara w istoty pozaziemskie nie wzięła się z niczego. Coś jednak istnieje, że ludzie sobie wymyślili takie historie. No i w sumie nie trudno się z tym faktem nie zgodzić. Szukamy przecież innych istot poza Ziemią i planet na których mogliby żyć ludzie przyszłości. Nasza Ziemia jest zatruta i niestety ale może się okazać, ze zatrujemy ją do tego stopnia, że nie będzie można na niej żyć.

Mimo wszystko, każdy racjonalny i normalny człowiek sceptycznie odbiera takie informacje. Bardziej wiarygodne są te, mówiące o złapanych istotach pozaziemskich i więzionych w tajnych obiektach NASA, niż teoria o Biblii Obcych.

Różnych, dziwnych informacji – zmyślonych, tzw. fake newsów (całkowicie zmyślonych informacji napisanych w taki sposób jakby były prawdziwe – ludzie nabierają się na to i przynajmniej przez chwilę wierzą) w internecie jest cała masa. Wiele dotyczy też płaskiej Ziemi – to już plaga i nawet znani ludzie zaczynają wierzyć w tą teorię.

Ziemia jest okrągła TUMANY – dać wam zabawki w postaci internetu, a zgłupiejecie CYMBAŁY.

Miłego dnia drodzy czytelnicy…

Dodaj komentarz